„Wakacyjne kino pod chmurką”

11 sierpnia 2017 r. (tj. piątek) w samym centrum naszej miejscowości, koło „Pałacu pod Dębami”, na kocach i karimatach zasiedli: dzieci, młodzież i dorośli. Nie zabrakło popcornu czy innych przekąsek. Niestety z powodów technicznych „kino” zostało przeniesione do sali Stowarzyszenia Zalasowian w „Pałacu pod Dębami”. Celem spotkania było wspólne oglądanie znanego i lubianego przez wszystkich „Shreka”.
„Shrek” – to amerykański film animowany, po raz pierwszy pojawił się w kinach w roku 2001. W 2002 roku film zdobył Oscara w kategorii – najlepszy film animowany pełnometrażowy. Zielony ogr mieszkał samotnie na bagnie, uwielbiał samotność i spokój. Pewnego dnia spokój ten został zakłócony, wówczas to rozpoczęła się dla niego zaskakująca przygoda.
Po zakończonym seansie, wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że dobór filmu był trafny.
Wydarzenie było uwieńczeniem wakacyjnej półkolonii organizowanej w gminie Ryglice. Mamy zatem nadzieję, że takie inicjatywy bedą kontynuowane corocznie, ponieważ frekwencja na wszystkich zajęciach była zaskakująca. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się przygotowanie zajęć i warsztatów, poświęcając nie tylko swój czas, ale wkładając serce.
Tekst: Edyta Pawłowicz
Zdjęcia: Małgorzata Matug
Kategoria: Aktualności  Comments off
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.