„W Naszej Zalasowej” – jubileuszowy 50 numer!!!!

 

 

Przedstawiamy Państwu 50 Jubileuszowy numer Biuletynu „W Naszej Zalasowej”. Jubileusz ma to do siebie, że musi być odpowiednio zaznaczony i uświetniony.  Jak zapewne Państwo zauważyli takim akcentem jest nowa szata graficzna, której autorką jest Ewelina Zabawa Mamy nadzieję, że przyjmą ją Państwo z aprobatą.

Skąd wziął się ów 50- ty jubileusz? W roku 2002 Biuletyn został przejęty od parafii Zalasowa, stał się czasopismem informacyjnym Stowarzyszenia Zalasowian i tak funkcjonuje do dziś. W czasie trzynastu lat istnienia Biuletynu ukazało się 49 numerów co daje w sumie 1008 stron druku, a w nich ponad 624 artykuły, 1669 zdjęć, współpracowało z nami ponad 81 autorów. Łączny nakład wyniósł 14700 egzemplarzy.

Zespół redakcyjny w ciągu tych lat tworzyli: Kazimierz Dębicki, Lesława Dominiewska, ks. Mirosław Gawron, Bernard Karasiewicz, Zofia Papuga, ks. Henryk Podolski, Jolanta Sarad,  Stanisław Stańczyk, Anna Wenc-Zabawa, Ewelina Zabawa, Monika Zegar. Wszystkim, którzy przez te lata z nami pracowali serdecznie dziękujemy, a obecnemu zespołowi życzymy wytrwałości i polotu.

Redakcja

scan0029

Kategoria: Aktualności, Biuletyn "W Naszej Zalasowej"  Comments off
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.