Dzień Kobiet, dzień Kobiet, niech żyją nam zdrowe!

W tym roku dnia 10 MARCA, Członkinie Koła Gospodyń oraz zaproszone na to spotkanie PANIE z Zalasowej, a także z zaprzyjaźnionego Koła ze Zwiernika, mogły powtórzyć  świętowanie z dnia 8 MARCA. Tradycyjnie już od kilku lat z okazji Dnia Kobiet nasza Przewodnicząca zaprasza na ten wieczór Gościa Specjalnego, z prelekcją dotyczącą naszego zdrowia.

Tak, tak, w trosce o nasz zdrowy kręgosłup, warto zadbać o prawidłowo dobrany biustonosz!  Tym razem miałyśmy okazję poszerzyć naszą wiedzę na ten właśnie temat, dzięki paniom BRAFITTERKOM z „decollete di Claudia”, które przyjechały do nas z Tarnowa. Po bogatej w treści i prezentacji multimedialnej prelekcji, każda z obecnych na sali Kobiet mogła z pomocą Profesjonalistek dobrać odpowiedni biustonosz dla Siebie!

Niespodzianką dla wszystkich był QUIZ wiedzy z nagrodami, przygotowany przez panią brafitterkę. Niektórym Uczestniczkom spotkania udało się zdobyć ciekawe upominki. Gratulujemy!

W naszym wspaniałym gronie świętowała również poseł Urszula Augustyn – dziękujemy. Ten ciekawy, owocny i radosny wieczór upłynął nam na rozmowach przy kawie, herbacie i pysznym cieście. Nie zabrakło również lampki dobrego wina, kilku humorystycznych wierszy pani Ireny ze Zwiernika i..mierzeniu biustonoszy, a nawet ich zakupie.

 

Sekretarz Koła  Lesława Dominiewska

Zdjęcia  Ewelina Mirek

 

Kategoria: Koło Gospodyń Wiejskich  Comments off
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.