Opłatek wigilijny z udziałem KGW

  1. 12. 2017r. w Pałacu pod Dębami, po raz dziewiętnasty odbyło się spotkanie Wigilijne – Opłatek, dla osób starszych i samotnych, z udziałem Członków Klubu Seniora, kapeli Zalasowianie, grupy śpiewaczej „Z za lasu”, młodzieży
    z Grupy Apostolskiej i Koła Gospodyń. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością księża z naszej parafii: proboszcz ?-Stanisław Kurczab, wikariusz – Sławomir Mrózek oraz rekolekcjonista – Grzegorz Baran z KUL; burmistrz – Bernard Karasiewicz, sołtys – Wiesław Matug,  radny Rady Miejskiej – Wiesław Czarnik i przedstawiciel OSP – Paweł Czarnik.
    Nasze Koło Gospodyń  przygotowało uszka z grzybami oraz pięknie podało
    do stołu Wigilijnego przygotowane potrawy, J  a także posprzątało po zakończonym Opłatku.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Koło Gospodyń  życzy Państwu, aby ten czas spędzony w gronie najbliższych napełnił Wasze serca pokojem i radością. Niech Dziecię Jezus umacnia w sercu wiarę, nadzieję i miłość, a czuwająca u żłóbka Maryja  wraz ze św. Józefem wyprasza potrzebne łaski na trud każdego dnia 2018 roku.

Sekretarz KGW  Lesława Dominiewska

Zdjęcia: Angelina Wójtowicz

Kategoria: Koło Gospodyń Wiejskich  Comments off
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.